OI, MIS PILDID: TANEL PADAR on uute seikluste keerises

Eesti kliima ei ole loodud aastaringseks välitreeninguks, vähemalt mitte juhul, kui tegu on triatloni sportlasega ning just selle valdkonnaga on hõivatud rokkmuusik Tanel Padar. Et Eestis jalgrattaga treenimine on hetkel üsnagi keeruline, viibib Tanel hoopis eksootilisel Mallorcal ning loomulikult ei ole ta seal üksi.

Eesti kliima ei ole loodud aastaringseks välitreeninguks, vähemalt mitte juhul, kui tegu on triatlonisportlasega ning just selle valdkonnaga on hõivatud rokkmuusik Tanel Padar. Et Eestis jalgrattaga treenimine on hetkel üsnagi keeruline, viibib Tanel hoopis eksootilisel Mallorcal ning loomulikult ei ole ta seal üksi.

Tanel treenib lõbusa meeskonnaga, kes kõik tunduvad tõelised spordihinged olema ning just jalgratas on antud hetkel põhiline. Muusik postitas oma Instagrami kontole foto, mis ajab lausa kadedaks – kes siis ei ootaks juba sooja suve ja päikest.

Siiski puhkamist ja rannamõnude nautimist Tanelil ilmselt ei ole, sest tundub, et tegu korralikku füüsilist koormust pakkuva spordilaagriga.