OLAVI OTEPALU teab: minimaalselt häirivatel naistel on alati suuremad šansid!

OLAVI OTEPALU teab: minimaalselt häirivatel naistel on alati suuremad šansid!

Alles hiljuti komeedina Eesti muusikamaastikule kihutanud Olavi Otepalu on mees, kelle suurimaks kireks on just nimelt muusika. Uurisime Olavi käest, kuidas tema elu selle aja jooksul muutunud on,  kuidas tulla toime hullunud naisfännidega ja milline on võti mehe südamesse? 

Alles hiljuti komeedina Eesti muusikamaastikule kihutanud Olavi Otepalu on mees, kelle suurimaks kireks on just nimelt muusika. Uurisime Olavi käest, kuidas tema elu selle aja jooksul muutunud on, kuidas tulla toime hullunud naisfännidega ja milline on võti mehe südamesse? 

“See periood on viinud mind aina paremasse füüsilisse vormi, andnud põhjuse arendada artistlikku ja vokaalset võimekust. Lisaks sportlikule ja tervislikule eluviisile on see muutnud mind ka märksa trendi- ja stiiliteadlikumaks. Väga palju on tekkinud täiesti uut laadi tuttavaid,” tunnistab ta. 

Mees leiab, et avalikkuse suur tähelepanu ja mõnikord ka kriitika, aitab tal paksu nahka kasvatada. “Erinevalt paljudest artistidest, kes on saanud rahumeeli küpseda Laulukarusellis, WAF kooris, G. Otsa koolis või mujal, on minul viimase poole aasta jooksul tulnud alustada peaaegu nullist ja kohaneda otse lavalaudadel või teleekraanil.” 

Olavi teab, et iga artist saab reeglina tunduvalt rohkem tähelepanu kui tal endal on võimalik vastu pakkuda. “Peaasi, et reaktsioon või selle puudumine ei tunduks ignorantne või üleolev. Vastassoo tähelepanu tuleb kohelda sügava austusega, kuid ennekõike tuleb alati jääda iseendaks. Tähelepanu ei tasu üldse ületähtsustada, sest selle põhjused võivad olla vägagi erinevad.” 

Aga milline on siis võti, mis mehe südame avab? Universaalset retsepti selle jaoks Olavi arvates ei ole. “Kedagi konkreetsemalt silmas pidades peaks teadma, mida ta tegelikult elult tahab, sest oma tõelisi motiive inimesed tihti kas ei oska või ei taha sõnastada. Sellisel naisel on tõenäoliselt suuremad šansid, kes muutub mehe elus mingil põhjusel asendamatult vajalikuks ning kelle olemus ja käitumine on minimaalselt häiriv.” 

Olavi Otepalu uut lugu saad kuulata SIIT.

Buduaar.ee