ON ALLES VAATEPILT: KARL-ERIK TAUKAR, kas sul on abi vaja?

Lauljate trio La La Ladies postitas täna oma Instagrami kontole üsnagi rabava foto, mille keskmes on tuntud muusik ja saatejuht Karl-Erik Taukar. Taukari silmad on kahtlaselt punased ning nagu fotolt näha võib, siis meikimise valdkonnas pole ta just kõige kõvem tegija - mitte et üks meesterahvas peakski seda üldse olema.

Lauljate trio La La Ladies postitas täna oma Instagrami kontole üsnagi rabava foto, mille keskmes on tuntud muusik ja saatejuht Karl-Erik Taukar. Taukari silmad on kahtlaselt punased ning nagu fotolt näha võib, siis meikimise valdkonnas pole ta just kõige kõvem tegija – mitte et üks meesterahvas peakski seda üldse olema.

Nimelt on tegu telesaate “Eesti otsib superstaari” lavataguse kaadriga, kus huumorist kahtlemata puudust ei ole. Karl-Erik on kätte saanud küünelaki ning sihib sellega oma näo suunas.

Lõbusa pildi juurde lisati kommentaariks: “Kaia Triisa, tule parem kontrolli see olukord üle, nii me küll lavale minna ei saa.”

Ka Karl-Erik ise on pilti kommenteerinud ja seda järgnevalt: “Nüüd jääb ainult üks mõistatus – kelle käsi mulle küünelakki silma paneb?”

Pilti näed ka La La Ladies neiude Instagrami kontolt siin