Õnnelik lõpp: Ott Leplandi kass Sipsik jõudis tagasi koju

Õnnelik lõpp: Ott Leplandi kass Sipsik jõudis tagasi koju

“Peale 9-päevast jalutuskäiku õues, on kallis sõber Sipsik õnnelikult koju jõudnud,” rõõmustab oma Facebooki lehel Ott, kelle kadunud kass lõpuks ometi tagasi koju jõudis. “Paar kilo kergem, must ja tolmune, nagu öö, aga siiski elus, terve ja rõõmus!” 

“Peale üheksapäevast jalutuskäiku õues, on kallis sõber Sipsik õnnelikult koju jõudnud,” rõõmustab oma Facebooki lehel Ott, kelle kadunud kass lõpuks ometi tagasi koju jõudis. “Paar kilo kergem, must ja tolmune nagu öö, aga siiski elus, terve ja rõõmus!” 

Ott on oma karvase sõbra otsimise ning leidmise eest tänulik väga paljudele inimestele. “Ma tahan südamest tänada naabrimees Raidot, kelle aias Sipsik end lõpuks sisse seadnud oli. Raido pani Sipsikule süüa, hoidis lahti soojaku ja keldri uksed ning informeeris alati, kui Sipsik end näole andis. Tuhat tänu ka vabatahtlikest loomaotsijatele – abielupaar Remole ja Olgale, tänu kelle toidupuurile õnnestus Sipsik lõpuks tabada. Suur tänu ka Ailenile, kes aitas teha plakatid. Tahan tänada ka oma ema, kellega järjekindlalt lähiümbruses Sipsikut sai otsimas käidud,” kirjutab mees.

“Suur kummardus ja tänu teile, kallid sõbrad, kes te minu postitust siin Facebookis jagasite ja Sipsiku käekäigu pärast muret tundsite. Ligi 6400 jagamist näitab, et Eesti inimestel on süda õiges kohas ja hoolivus tohutult suur,” lisab Ott. Sipsik on nüüd taas kõhu korralikult täis söönud, palju tukkunud ja hetkel peesitab jälle oma vanal kohal diivanil. Mees soovitab kõigil oma lemmikutel ikka ilusti silma peal hoida! 

 

Buduaar.ee