PADJAKLUBI LAURA õpetus: kuidas nägu ilusaks teha!

Peale seda kui teleseriaal "Padjaklubi" vaatajate südamed võitis, on Grete Kleinist saanud kümnete tuhandete väikeste neiude iidol ning tänaseks on naise Instagrami kontol jälgijaid enam kui 73 tuhat. Kui Grete oma välimuse juures midagi muudab, siis saab sellest uus moetrend.

Peale seda, kui teleseriaal “Padjaklubi” vaatajate südamed võitis, on Grete Kleinist saanud kümnete tuhandete väikeste neiude iidol ning tänaseks on naise Instagrami kontol jälgijaid enam kui 73 tuhat. Kui Grete oma välimuse juures midagi muudab, siis saab sellest uus moetrend.

Padjaklubi Laura ja Grete on füüsiliselt küll üks ja sama isik, ent reaalsuses on Laura siiski roll, mida Grete kehastab ning just Laura on see, kes ka oma blogi peab ja seal noortele fännidele nippe ja õpetusi jagab.

Sel korral jagas Laura oma blogis soovitusi, kuidas oma näonahk ilusaks muuta ehk siis teisisõnu, mida teha, kui akne on naha inetuks muutnud.

Laura tõdeb, et akne ei ole probleemiks vaid teismelistel ning tihtipeale esineb seda ka täiskasvanud inimestel. Naise sõnul tuleks sellisel juhul vaadata oma elus üle kolm asja! Kõigepealt tuleks leida aega, et puhata ja vabaneda stressist, sest just stress mõjub laastavalt ka nahale.

Lisaks tuleks menüüst välja jätta magus ehk kommid ja šokolaad ning kolmandaks tuleb leida nahahooldusvahendid, mis sobivad just sinu nahale. Ja tavalise vedelseebiga ei tohiks oma nägu mingil juhul pesta, sest see kuivatab ja tekitab ärritust.