PALJAS PORGAND AVALDAS arvamust ajakirjaniku ebaprofessionaalsuse kohta

Eesti üks edukamaid ning tuntumaid blogijaid Paljas Porgand ehk kodanikunimega Merilin Taimre tuli hiljuti kapist välja ning tunnistas, et tema elus puhuvad uued tuuled. Nimelt ilmus märtsikuus Merilini ellu 24-aastane Roomet Poom, kes võitis naise südame ning keda Merilin on kirjeldanud kui väga erilist inimest. 

Merilin tegi eelmisel nädalal enda ja Roometi suhte kohta ka pikema blogipostituse, kus kirjutas järgnevalt: “Roomet on üles kasvanud Rakveres. Tallinasse kolis ta ülikooli ajal, kui õppis audio- ja visuaalmeediat ning televisiooni BFM-is, mille lõpetas veel eelmisel aastal. Tal on suur kirg kaamerate, nii selle ees kui taga olemise vastu. Ta alustas veel hiljuti oma YouTube’i kanaliga, mida on soovinud teha juba kaheksa aastat. Tema tööst, perest ja sõpradest ma ilmselgelt siin ei räägi, sest see ei puutu kuidagi meisse siin.”

Ehk siis Merilin pole avalikkusele Roometi elukutset siiani avaldanud, kuid Elu24 leidis eile, et Roometi näol on tegu fotograafiga. Nimelt külastasid Merilin ja Roomet Pühajärve jaanituld, kus nad ka Elu24 kaamerasilma ette jäid. Foto juurde on ajakirjanik kirjutanud järgnevalt: “Staarblogija Merilin Taimre ehk Paljas Porgand saabus oma värske fotograafist kallimaga Pühajärve Jaanitulele.”

Merilin kommenteeris Buduaarile, et sellise vale fakti esitamine tekitas talle nalja. “Me ei ole vihased inimesed, seega oskasime selle üle naerda lihtsalt. Muidugi oleks professionaalne uurida faktid välja enne nende esitamist. Just nagu Kroonika, kes suure suuga kuulutas mu kaaslaseks alguses üldse vale inimese. Roomet on tegelikult turundusjuht, kes lõpetanud BFMi ning filmib ja monteerib meile videoid hobi korras.”