PALJASTAV FOTO: Brigitte Susanne Hunt, kas see ongi sinu nõrkuseks?

PALJASTAV FOTO: Brigitte Susanne Hunt, kas see ongi sinu nõrkuseks?

Power Hit Radio saatejuht ja TV3 blogija Brigitte Susanne Hunt on tuntud oma ekstravagantse käitumise ning avameelsete ütluste poolest. Brigitte on üks neist tuntud inimestest, kes hoiab fänne läbi sotsiaalmeedia enda käekäiguga kursis ning postitab pea iga päev uusi pilte oma tegemistest.

Enamikes inimestes tekitavad väikesed loomabeebid siiraid emotsioone ning tahtmist neid oma kallistustega ära hellitada. Ka Brigitte Susanne pole erandiks ning naine avaldas hiljuti oma Instagramis ka vastava story. 

Nimelt oli Brigitte töökaaslane kontorisse kaasa võtnud hundikoera kutsika ning Brigitte ei suutnud kuidagi oma rõõmu varjata. “Oh my god, ma lihtsalt reaalselt söön su ära,” teeb Brigitte videol peent häält ning küsib kutsika käest, miks ta küll nii armas olema peab. Ilmselgelt võib kõnealuse story põhjal järeldada, et väikesed kutsikad on Brigitte salajaseks nõrkuseks. 

Teisel story‘l on blond kaunitar kutsika sülle võtnud ning küsib oma jälgijate käest, kumma nad parema meelega kodustaksid: Brigitte Susanne Hundi või koera. Tuleb tõdeda, et huumorimeel on naisel omal kohal. 

 


Sarnased artiklid