PALJASTAV FOTO: UKU SUVISTE paljas keha võtab naised rajalt maha

PALJASTAV FOTO: UKU SUVISTE paljas keha võtab naised rajalt maha

Jõulupühad on selleks aastaks läbi ning paljude jaoks tähendab see paari lisakilo või siis lihtsalt pigem rasket enesetunnet, mis tekitab omakorda vajaduse tarbida kergemaid sööke ja liikuda rohkem. Juba nädala pärast ehk siis uuest aastast annavad paljud endale taaskord lubaduse hakata trenni tegema ja voolida endale seksikas figuur.

Jõulupühad on selleks aastaks läbi ning paljude jaoks tähendab see paari lisakilo või siis lihtsalt pigem rasket enesetunnet, mis tekitab omakorda vajaduse tarbida kergemaid sööke ja liikuda rohkem. Juba nädala pärast ehk siis uuest aastast annavad paljud endale taas kord lubaduse hakata trenni tegema ja voolida endale seksikas figuur.

Muusik Uku Suviste ei kuulu kindlasti nende hulka, kes peaks endale sellise lubaduse andma, sest tema füüsiline vorm teeb juba täna silmad ette pea kõikidele meestele üle kogu Eesti. Kui kulturistid kõrvale jätta, siis sellist keha annab otsida.

Ja loomulikult ei häbene Uku oma lihaseid ka näidata – alles hiljuti postitas ta oma Instagrami kontole paljastava foto, mis räägib enda eest. Pildi juurde lisas hurmur kommentaariks: “Ok back in shape after Xmas. Whew.. that was quick” ehk siis :”Okei, tagasi vormis peale jõule. See käis küll kähku.”

Pildi autor on Jana Laigo