PALJASTAV KAADER: blogija Mari-Leen Albers näitas täies hiilguses beebikõhtu

PALJASTAV KAADER: blogija Mari-Leen Albers näitas täies hiilguses beebikõhtu
pilt: erakogu

1. juulil sai möödus blogijatest paari Meelis Tomsoni ja Mari-Leen Albersi esimesest kohtingust 12 aastat. Loomulikult tähistas paar päeva armsate sotsiaalmeediapostitustega, mille seas näitas lapseootel Mari-Leen trikoos poseerides ära ka oma beebikõhu tegeliku suuruse.

“Armastus on see, kui tood oma kaasa spaasse ja väidad, et tegemist on kohtinguga, aga tegelikult tõid ta salaja pessu, kuna vannitoas on ikka kriis ja pesemine pisut keeruline,” teatas Albers humoorikalt spaas klõpsatud kaadri kommentaariks. Fotol näitab punases trikoos poseeriv Albers aga oma kasvavat beebikõhtu täies hiilguses.

“Meil ausalt endal üldse vahet pole – oleme arutanud, et poiss oleks lihtsam, üks on ees, aga tüdruk oleks niiöelda vaheldus ja midagi uut,” on Albers Instagramis kommenteerinud beebi soo kohta. Praeguseks pole aga paar veel avaldanud, kes tulemas on.

https://www.facebook.com/marimellPR/photos/a.766731010007551/4544959972184617/?type=3&theater

“12 aastat tagasi hakkasime me Meelisega deitima. Tänaseks oleme me kuus aastat abielus, viis aastat lapsevanemad ja aasta lõpus lisandub meie perre ka beebi,” tähistas harmooniline paar 1. juunil tähtsat päeva, kostitades jälgijaid armsate perepiltidega.

https://www.instagram.com/p/CCGCOPYJ-YR/

Sarnased artiklid