PALJU ÕNNE! Brigita Murutar sõudis abieluranda

erakogu

Buduaar

Lauljatar Brigita Murutar avaldas sel suvel Instagramis lühivideo, mis andis mõista, et tema elus on uus kallim. Nüüd otsustas paar ka igavest armastust tõotada ning sõudis abieluranda.

Brigita jagas sotsiaalmeedias imekaunist pilti pulmapäevast ning fotot vaadates tundub, et pidu peeti kodumaalt kaugel, sooja päikese all.

Meestepäeval jagas lauljatar oma Facebooki kontol pilti, kus tänab oma kallimat Priitu.

“Võin julgelt väita, et kui mees hoiab, armastab, austab, julgustab, kuulab ja nunnutab oma naist, siis naine, kes on harjunud kõige eest võitlema (ja kõigiga), rahuneb ja puhkeb õide.

Samalaadne efekt kehtib ka vastupidiselt, kohe kindlasti ei ole vaid mehe kohustus olla hooliv ja hoolitsev, austav ja arvestav, on imeline kulgeda nagu võrdne võrdsega-tandemina.

Olen endistviisi arvamusel, et naisele võiks lilli (või muud meelepärast) tuua ka muul ajal kui naistepäeval, samuti leian, et armsaid žeste võiks oma kallitele meestele teha spontaanselt, mitte kohustusest, sest kalender käseb, ent on siiski äge, et on päev, mil mehi meeles pidada, kui see muul ajal mingil kummalisel põhjusel meelde ei tule.

Aitäh, et oled minu sõber, teekaaslane ja kallim,” kirjutas ta pildi juurde kommentaariks.

Brigital on laulja Paul Neitsoviga kolmene tütar Loore.