PALJU ÕNNE! FITNESSITREENER ELIKO HAAK on taas lapseootel!

PALJU ÕNNE! FITNESSITREENER ELIKO HAAK on taas lapseootel!

Imekaunis ja särav fitnessitreener Eliko Haak ning tema ärimehest elukaaslane Teet Saarepera saavad peagi teist korda lapsevanemateks. Eesti üheks edukaimaks ettevõtjaks peetav Teet, kes on ka OÜ Riigiressursside Keskuse omanik ja Eliko said esimese lapse, tütre Säde-Ly 2014. aasta veebruaris ning nüüd sünnib sellesse imearmsasse perekonda teinegi tütar!

Imekaunis ja särav fitnessitreener Eliko Haak ning tema ärimehest elukaaslane Teet Saarepera saavad peagi teist korda lapsevanemateks. Eesti üheks edukaimaks ettevõtjaks peetav Teet, kes on ka OÜ Riigiressursside Keskuse omanik, ja Eliko said esimese lapse, tütre Säde-Ly 2014. aasta veebruaris ning nüüd sünnib sellesse imearmsasse perekonda teinegi tütar!

Eliko, kes alati energiast pakatab, tõdeb, et teine rasedus on kulgenud kiiresti. “Pisitütre Sädega tegeledes lähevad päevad lennates. Säde ei lase emmel raseda luusi üldse teha, nüüd on tema treener ning kamandab mind hops-hops voodist otse trennimatile. Nii need kuud lennanud ongi, koos mängides ja trenni tehes,” ütleb ta.

Näib, et Eliko treenib kogu raseduse vältel edasi ja selles pole midagi imekspandavat, sest tegu on tõepoolest ühe väga sportliku naisega, kelle figuur ajab pea iga naise kadedaks.

Elikol on hetkel käsil 22. rasedusnädal, mis tähendab, et lapsuke näeb ilmavalgust enne selle aasta talve. 

Mainime siinkohal ka ära, et Eliko ja Teedu esimese tütre õige nimi on Säde-Ly, ent meedias on selle asemel sageli mainitud hoopis Heavenly. “Me olime esimese lapse ootel kindlad, et tuleb Heavenly, see nimi oli meil olemas juba mitu aastat, aga et minu sünnitus oli väga kiire, siis otsustasime, et tegemist on tõelise Sädega ning panimegi nimeks Säde-Ly. Meedia aga jõudis tol korral ette ning seetõttu ongi paljudes artiklites vale info,” naerab Eliko.

Palju õnne ka Buduaari poolt!