Reklaam sulgub sekundi pärast

PALJU ÕNNE! KATRI TELLER sai vinge uudise

Karin Karu

Katri Teller / Pilt: TV3
Katri Teller / Pilt: TV3

TV3 „Stuudio“ saatejuht Katri Teller, kes on ühtlasi ka edukate taskuhäälingute „Blondcast“ ja" „Rahareede“ eestvedajaks, sai auväärse karika omanikuks.

Nimelt valiti Katri Äripäeva Aasta Investoriks 2023 - auga välja teenitud tiitel säravale ja targale naisele, kes tõepoolest armastab seda, mida ta teeb!

"Ma olen siiralt õnnelik, et meil on Eestis üksteist toetav investorite kogukond ning tänulik, et saan olla osa sellest!

Olen nii tänulik kõigile, kes on märganud ja toetanud kas kuulates podcaste, andnud mulle platformi tegutsemiseks, tulnud telesse/raadiosse külaliseks või lihtsalt öelnud mõne hea sõna!

Võtan ise seda tunnustust avansina, sest olen alles teekonna alguses ning pühendan selle investorite kogukonnale ja igaühele, kes edendavad eestlaste rahatarkust - olgu selleks investor, õpetaja, ajakirjanik, blogija, võimuesindaja, lapsevanem või sõber!

Olen tänulik, et saame koos lõhkuda investori stereotüüpi! Investeerimine ei ole eliidi hobi ja meie töö ei ole enne tehtud, kui investeerimisest saab peavool, et me kõik saaksime elada elu, mis meid õnnelikuks teeb!

PS. Nimetasin võidukarika oma majakaks ja panin ta kodus kõige nähtavamale kohale - ikka selleks, et siht silme eest ei kaoks! Paneme edasi,"sõnas Katri.

Katri Teller
Katri Teller