Reklaam sulgub sekundi pärast

PEAGI SÜNNITAV MARILYN KERRO tunnistas valusaid sõnu Ukrainas toimuva osas

Buduaar

Kerro

Nõid Marilyn Kerro tõdeb, et Ukrainas praegu toimuv ei olnud sugugi see, mida ta aimata oskas.

"Olen saanud palju kirju seoses Ukraina-Venemaa suhetega. Oma viimases YouTube videos vaatasin, mida kaartidel oli öelda selle olukorra kohta. Minu kaardid näitasid kriisi, aga pigem majandusliku poole pealt, agressiooni Putini poolt, aga konflikti näol. Ei hakka end siin õigustama, mina ei lugenud välja sõda, vaid teises võtmes konflikti maade ja rahade pärast. Ei hakka end ka risti lööma, kuna kõik oleme inimesed ja võime eksida," tõdeb nõid, et sel korral näitasid kaardid talle sootuks miskit muud.

Kerro lisab veel: "Usun, et pole ühtegi meist, kes oleks jumal või teeks oma tööd igapäev 100% panusega. Ma pole õnneks jumal ja ei plaani ka end üliinimese staatusesse panna, kui oleksin kõrgem, siis poleks mul endal kasvamist ja arenemist. Niiet igast olukorrast ja vaatamisest õpin ka mina. Huvitav nüanss, mida inimeste juures olen märganud on see, et keegi ei taha tunnustada Sind sinu kõrghetkel, aga on esimesed maha tegema sinu madalseisus. See näitab meie kokkuhoidu ja suure tõenäosusega ka seda, kui pahuksis ollakse iseendaga. Mina aga laen oma energiat läbi oma laste ning varsti sündiva beebi. Nagu vanasõna ütleb, mis s•itasti, see uuesti."

 

Olen saanud palju kirju seoses Ukraina-Venemaa suhetega. Oma viimases Youtube videos vaatasin, mida kaartidel oli öelda...

Posted by Mecca/Marilyn Kerro on Saturday, February 26, 2022