PERSONAALTREENER ERIK ORGU lahutusest: Ühel hetkel lihtsalt pole enam midagi päästa!

PERSONAALTREENER ERIK ORGU lahutusest: Ühel hetkel lihtsalt pole enam midagi päästa!

Paljudele eestlastele teleekraanide vahendusel tuttavaks saanud personaaltreener Erik Orgu teab omast kogemusest, et suhetes võib igasuguseid olukordi ette tulla. Ka pikalt kestnud suhe võib ühel päeval läbi saada. Mida arvab mees lahutusest ning millal on tema meelest õige hetk end ammendanud suhte lõpetamiseks?

Paljudele eestlastele teleekraanide vahendusel tuttavaks saanud personaaltreener Erik Orgu teab omast kogemusest, et suhetes võib igasuguseid olukordi ette tulla. Ka pikalt kestnud suhe võib ühel päeval läbi saada. Mida arvab mees sõbralikust lahkuminekust ning millal on tema meelest õige hetk end ammendanud suhte lõpetamiseks?

“Lahutuse teemal on minu meelest kõige raskem selle otsuseni jõudmine. Sealt edasi on lihtsalt paberimäärimine. See otsus tuleb langetada võimalikult kiiresti, eriti kui oled juba iseenda jaoks selgeks teinud, et tulevikku asjal pole. See on kõigile parem. Ühel hetkel pole enam midagi päästa. Ajaga läheb asi ainult hullemaks,” arvab Erik. “Halb asi läheb hullemaks, hea asi paremaks.”

Suhe peaks olema kvaliteetne. “Kui suhe läheb tõusujoones, siis muutub see aina paremaks ja tugevamaks,” leiab ta. “Hästi oluline on paika panna nii-öelda rahulolujoon. Istuda partneriga maha ja arutada ausalt, millega mõlemad rahul oleks. Siis tuleb seda joont hoida ja veel parema poole püüelda.”

Buduaar.ee