“PIGEM KANNAN suvalisi asju, kui moodsaid ja halvasti istuvaid!”

“PIGEM KANNAN suvalisi asju, kui moodsaid ja halvasti istuvaid!”
pilt: erakogu

Londonis elav ja töötav eksmiss Madli Vilsar tunnistab avameelselt, et enamikes riietes ei tunne ta ennast üldse hästi.

Nii ei ole Madli enda sõnul kunagi olnud suur fashionista, sest moodsad riided ei tekita temas enamasti lihtsalt häid emotsioone.

Just emotsioonid on aga need, millest Madli riideid valides lähtub. “Ma panen selga seda, mis mahub ja enesetunde heaks teeb. Ma ei osta endale trendikaid riideid kui ma näen, et nad ei tee minu minapilti paremaks. Pigem kannan ”lambiseid” asju kui moodsaid ja halvasti istuvaid,” tõdeb ta.

Vilsar soovitab ka teistel naistel kanda just neid rõivaid, mis enesetunde heaks teevad ja enesekindlust juurde annavad. “Palju tähtsam on see aura ja sära, mida sa kiirgad, kui need brändide nimed või trendikad lõiked. Kui sulle meeldib liibuv kleit ja tunned ennast selles ilusana, aga keegi ütleb, et see pole sinu ”kehale” sobilik, siis vahet ei ole. Põhiline on see, et sina selles õnnelik oled ja naudid seda päeva ja üritust,” nendib kaunitar.

View this post on Instagram

Eile selle kleidi teemale sain nii palju huvitavat tagasisidet, et ei teagi kust alustada. Esiteks see on juba avalik teadmine, et minu ja minu keha suhe on olnud keeruline, seetõttu olen lihtsalt pidanud õppima iseseisvalt leidma ja aru saama lõikeid ja materjale, mis minu pikkuse ja enesetundega sobivad. Ma ei ole stilistikast rohkem teadlik, kui see mis ma modellinduses ja missinduses olles õppinud olen. Kahjuks või õnneks, ei ole ma ka kunagi saanud olla mingi eriline fashionista ja jälgida trende ja asju, kuna ma ei ole tundnud ennast mugavalt enamikes riietes. Ma panen selga seda mis mahub ja enesetunde heaks teeb. Ma ei osta endale trendikakd riideid kui ma näen, et nad ei tee minu minapilti paremaks. Pigem kannan “lambiseid” asju kui moodsaid ja halvasti istuvaid. Mul ei ole ka siia instagrami feedi panna miljonid uue outfitiga pilti, sest ma käingi mõne üksiku hästi istuva asjaga ringi, ega ürita omada garderoobis hunnikuid asju just for showing off. Hetkel näeb mind igal pool nendes pükstes ja selles sinises särgis ja mantlis. Sellegipoolest mulle meeldib katsetada ja vb mõne klõpsugi nende uute innovatiivsete asjadega teha. Ma tahan õppida ja näha, mis mulle sobib. Sellepärast päris stilistid ongi vinged sest nad oskavad näha sinu seljas asju, mida sina vb ei suudaks ettegi kujutada. Ja mulle on aastate jokksul ime asju pildistamisteks selga pandud ja kui palju olen ma üllatunud, et wow ma poleks ise osanud arvatagi. Seega ära kindlasti ütle uutele lõigetele või värvidele enne ei, kui oled reaalselt selga proovinud. Jah vb teeb korra enesetunde halvemaks, et miks mulle ei sobi see uus trend, aga võta seda kui õpprmaterjali. Said targemaks ja õppisid oma kurvide kohta midagi uut. Kanna seda, mis teeb sind õnnelikuks ja paneb enesekindlusest pakatama. Palju tähtsam on see aura ja sära, mida sa kiirgad, kui need brândi nimed või trendikad lõiked. You do you, sest ükskõik, mida sa teed, siis kellegi teise jaoks on ju ikka alati midagi valesti. Kui sulle meeldib liibuv kleit ja tunned ennast ilusana selles, aga keegi ütleb, et see pole sinu “kehale” sobilik, siis vahet ei ole. Põhiline on see, et sina selles õnnelik oled ja naudid seda päeva ja üritust.❤️

A post shared by Madli Vilsar (@madlivilsar) on