PILT, MIS PALJASTAB KÕIK: kus tunneb Liisa Leetma ennast kõige paremini?

Üsna hiljuti pakkis meigivõlur Liisa Leetma oma kohvrid ning viis täide oma lapsepõlveunistuse. Nimelt on Liisa lapsest saadik unistanud näha oma silmaga linna, kust on alguse saanud mitme kuulsa staari tähelend. Nüüd on meigikunstnik Los Angelesest aga tagasi ning naudib karget Eestimaa ilma.

Puhkusel olles jagas Liisa lõbusaid kaadreid, millest üks oli värvikirevam kui teine, ka sotsiaalmeedias ning hoidis jälgijaid igapäevaselt oma tegemistega kursis. Ükskõik kui tore aga reisil ka ei oleks, siis ometi tabab pea kõiki mingil hetkel koduigatsus ning kui lõpuks ometi oma voodis jälle lesida saame, saabub hinge rahu ja õnnis tunne. Ka Liisa pole erand ning tema viimati Instagrami postitatud story paljastab nii mõndagi.

Nimelt avaldas kaunitar foto, milles poseerib küll koos paksu talvejope ning saabastega, kuid Liisa näol särab rahulolev naeratus. Klõpsu alla kirjutas ta: “Pole olemas paremat kohta, kui seda on kodu.” Sellest võib vaid järeldada, et meigivõluril on hea meel tagasi kodus olla.