PILT, MIS ÜTLEB KÕIK: GRETE KLEIN naudib uue mehe seltskonda

Grete Klein, kes on kahtlemata üks kõige populaarsemaid naisnäitlejaid Eestis, naudib juba mõnda aega suhet "Padjaklubi" produtsent Ergo Kullaga ning viimasel ajal veedab paar aega mööda maailma ringi seigeldes ja elu nautides. Tundub, et Grete elu on nagu tõeline muinasjutt.

Grete Klein, kes on kahtlemata üks kõige populaarsemaid naisnäitlejaid Eestis, naudib juba mõnda aega suhet “Padjaklubi” produtsent Ergo Kullaga ning viimasel ajal veedab paar aega mööda maailma ringi seigeldes ja elu nautides. Tundub, et Grete elu on nagu tõeline muinasjutt.

Kui veel mõni aeg tagasi viibisid Grete ja Ergo Ameerikas, siis hiljutiste Instagrami sissekannete järgi on selge, et antud hetkel viibivad nad juba Saksamaal. Grete postitas reedel oma Instagrami kontole armsa foto, mis ütleb rohkem kui tuhat sõna.

Nimelt väisasid Grete ja Ergo Hannoveris toimunud Coldplay kontserti ning just seal tegi naine ka pildi, mille ta oma sotsiaalmeedia kontole lisas. Pildi juurde kirjutas Grete kommentaari: “Cause you get lighter the more it gets darker”, mis pärineb Coldplay menuloo “A Sky Full Of Stars” salmist.