PILTUUDIS: ELINA BORN on kaalust kõvasti alla võtnud

9 kommentaari
PILTUUDIS: ELINA BORN on kaalust kõvasti alla võtnud

Armastatud lauljatar Elina Born, kelle Instagrami kontol on ligi viiskümmend tuhat jälgijat, on alati olnud pigem kurvika figuuriga, ent nüüd tundub justkui tema kehakaal oleks tunduvalt kahanenud. Reedel toimus Eesti Rahvusringhäälingu telemajas Eesti Laul 2017 esimese poolfinaali lugude salvestus ning seal näitas Elina ka oma salenenud vormi.

Armastatud lauljatar Elina Born, kelle Instagrami kontol on ligi viiskümmend tuhat jälgijat, on alati olnud pigem kurvika figuuriga, ent nüüd tundub, justkui tema kehakaal oleks tunduvalt kahanenud. Reedel toimus Eesti Rahvusringhäälingu telemajas Eesti Laul 2017 esimese poolfinaali lugude salvestus ning seal näitas Elina ka oma salenenud vormi.

Elina kandis laval tõeliselt julget kostüümi, mis paljastas ka tema kauni figuuri. Sügava dekolteega must body ning sellega kokku sobitatud aksessuaarid moodustasid pilkupüüdva koosluse, millest oli raske mööda vaadata. Selge on ka see, et niivõrd seksika ja julge riietuse jaoks on vaja vormis keha ning ka selles osas näitas Elina tõelist supervormi.

Vaata pilte Elina salenenud figuurist siin ja siin