PILTUUDIS: ELINA BORNI välimuse juures on midagi muutunud…

Lauljatar Elina Born (21) lahkub toast harva ilma meigita ning tema firmamärgiks on pikad ja volüümikad kunstripsmed, mis tema look'ile viimase lihvi annavad. Tegu on üdini naiseliku naisega, kes ei tee sellest mingit saladust, et ta oma välimusele ehk keskmisest rohkem rõhku paneb.

Lauljatar Elina Born (21) lahkub toast harva ilma meigita ning tema firmamärgiks on pikad ja volüümikad kunstripsmed, mis tema look’ile viimase lihvi annavad. Tegu on üdini naiseliku naisega, kes ei tee sellest mingit saladust, et ta oma välimusele ehk keskmisest rohkem rõhku paneb.

Hiljuti postitas Elina oma Instagrami kontole aga foto, mida vaadates tundub, justkui midagi oleks tema välimuse juures teistmoodi ja tegelikult on üsna raske aru saada, mis see täpsemalt on. Siis aga selgub, et asi on tema silmades! Varasematel fotodel on Elina silmad hoopis teist värvi ja see muudab olulisel määral ka kogu üldmuljet.

Allpool on lisatud kolm fotot – üks on hiljutine ning kaks pilti varasemast ajast. Kummalisel kombel on Elina silmad kõigil kolmel pildil eri värvi. 

Värvilised läätsed muudavad tõesti välimust.