PILTUUDIS: GRETE KLEIN läks dieedile?

Eesti üks armastatumaid staare, Grete Klein põrutas koos oma politseinikust elukaaslasega pimeda Eesti talve eest eksootilisele Sri Lanka saarele, kus päike paistab ja külma tuult ei ole. Oma tegemistega hoiab ta fänne kursis läbi Instagrami konto, kuhu on üles jõudnud ka mitmed puhkusefotod.

Eesti üks armastatumaid staare, Grete Klein, põrutas koos oma politseinikust elukaaslasega pimeda Eesti talve eest eksootilisele Sri Lanka saarele, kus päike paistab ja külma tuult ei ole. Oma tegemistega hoiab ta fänne kursis läbi Instagrami konto, kuhu on üles jõudnud ka mitmed puhkusefotod.

Kuumal saarel olles ilmselt suurt söögiisu ei ole ja enim maitsevad just värsked viljad, mis on ühtlasi ka tervislikud ning vitamiinirikkad. Grete postitas Instagrami kontole foto oma hommikusöögist ja etteruttavalt võib öelda, et peekonist on asi kaugel. Ka vahepala, millest pilt sotsiaalmeediasse jõudis, kujutab endast taimset jooki või smuutit ning paratamatult tekib küsimus, kas Grete otsustas sel aastal jõulupühade ajal hoopis dieeti katsetada?

Olgu selle dieediga, kuidas on, ent värsked mahlased viljad maitsevad tõepoolest väga hästi.