PILTUUDIS: KARL-ERIK TAUKAR veedab sõbrapäeva uue tõmmu sõbra seltsis

Muusik Karl-Erik Taukar ning tema kauaaegne elukaaslane Kerli Kivilaan otsustasid aja maha võtta ning külmast Eesti kliimast eemale põgeneda, et nautida kuuma päikest ja sooja õhku. Ka sõbrapäeva veedab paar eksootilises kliimas - nimelt viibivad nad hetkel Sri Lankal.


Muusik Karl-Erik Taukar ning tema kauaaegne elukaaslane Kerli Kivilaan otsustasid aja maha võtta ning külmast Eesti kliimast eemale põgeneda, et nautida kuuma päikest ja sooja õhku. Ka sõbrapäeva veedab paar eksootilises kliimas – nimelt viibivad nad hetkel Sri Lankal.

Reisil olles on alati väga põnev õppida tundma kohalikku elu ja kultuuri ning kohalikega suhtlemine on kindlasti mitmest küljest hariv. Nagu näha, siis on ka Karl-Erik endale Sri Lankal uue sõbra leidnud ning täna postitas ta sõbrapäeva raames vahva pildi ka oma Instagrami kontole.

Pildi juurde lisas Taukar kommentaariks: “Head sõprade päeva! Pildil mina ja mu esimene Sri Lanka sõber Kavindu. Mul polnud talle sõbrapäeva puhul muud kinkida, kui talle täiesti tundmatu Ida-Euroopa bassimehe fännisärk.”

Pilti näed ka Taukari Instagrami kontolt siin