PILTUUDIS: MISS MADLI VILSAR tegi Justin Bieberile pika puuga ära

PILTUUDIS: MISS MADLI VILSAR tegi Justin Bieberile pika puuga ära

Miss Madli Vilsar (25) teeb oma pikkusega silmad ette paljudele Eesti noormeestele ning nüüd selgub, et ka Hollywoodi kuulsused jäävad talle alla! Madli, kes on 181cm pikk, külastas mõni aeg tagasi kuulsat Madame Tussauds vahakujude muuseumi ning leidis sealt ka Justin Bieberi, kelle kõrval oma pikkust ka võrreldud sai.

Miss Madli Vilsar (25) teeb oma pikkusega silmad ette paljudele Eesti noormeestele ning nüüd selgub, et ka Hollywoodi kuulsused jäävad talle alla! Madli, kes on 181 cm pikk, külastas mõnda aega tagasi kuulsat Madame Tussauds vahakujude muuseumi ning leidis sealt ka Justin Bieberi, kelle kõrval oma pikkust ka võrreldud sai.

Madli postitas lõbusa foto, kus ta poseerib koos Justin Bieberi vahakujuga, oma sotsiaalmeediakontole ning lisas kommentaari: “Justin Bieberi jaoks olen ma olen ilmselgelt liiga pikk.” Nimelt on Justin tegelikult vaid 175 cm pikk ning jääb Madlile lausa kuue sentimeetriga alla.

Madame Tussauds muuseumis on kõik vahakujud elusuuruses, seega võib kindel olla, et pettusega tegu ei ole, küll aga tunduvad mitmedki Hollywoodi staarid teleekraanidelt vaadatuna suuremad, kui nad reaalsuses on.