PILTUUDIS: TANEL PADAR leidis ülikoolis endale pinginaabri

Eelmise aasta kevadel lõpetas armastatud rokkmuusik Tanel Padar Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumi ning peale seda seadis mees endale uue eesmärgi - astuda ülikooli. Tähtis esimene päev ülikoolis on tänaseks seljatatud ning Tanel jätkab oma haridusteed Estonian Business Schoolis (EBS).


Eelmise aasta kevadel lõpetas armastatud rokkmuusik Tanel Padar Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumi ning peale seda seadis mees endale uue eesmärgi – astuda ülikooli. Tähtis esimene päev ülikoolis on tänaseks seljatatud ning Tanel jätkab oma haridusteed Estonian Business Schoolis (EBS).

Kooselu kallima Kristel Mardisooga on Tanelile lausa imeliselt mõjunud ning uusi väljakutseid võtab mees vastu julgemalt kui kunagi varem. Peoloomast on saanud tervislikust eluviisist lugupidav muusik, kes on loobunud alkoholist ja kõikidest teistest meelemürkidest ning selle asemel keskendub ta enda täiendamisele ja arendamisele.

Tanel, kellest on saanud tõeline spordihunt, postitas oma Instagrami kontole lõbusa foto otse koolipingist, kus tema kõrval istub rõõmsameelne pinginaaber.