PIRET JÄRVISE ELUS puhuvad uued tuuled

Eile andis Piret Järvis teada, et tema elus puhuvad uued tuuled - üks eluetapp on tema jaoks läbi ja nüüd on aeg edasi liikuda. Piret otsustas “Pealtnägija” saatemeeskonnast lahkuda ja avaldas täna sellega seoses põhjenduse, miks ta sellise otsuse tegi. 

Eile andis Piret Järvis teada, et tema elus puhuvad uued tuuled – üks eluetapp on tema jaoks läbi ja nüüd on aeg edasi liikuda. Piret otsustas “Pealtnägija” saatemeeskonnast lahkuda ja avaldas täna sellega seoses põhjenduse, miks ta sellise otsuse tegi. 

Piret kirjutab oma avalduses järgmiselt: “Tõsi ta on, et sügisest ma enam ametlikult “Pealtnägija” mees- ja naiskonda ei kuulu, ehkki plaanime koostööd jätkata ka tulevikus.

“Pealtnägija” seltsis on möödunud kuus imelist hooaega ja see on üks eluetapp, mille üle tunnen suurt uhkust. Etapp, mis oli väga raske ja pani ennast väga palju ületama, mis õpetas mulle tohutult palju, mis sundis paljutki ohverdama ja mis tõi hästi palju rõõmu ja mis tegi väga palju õnnelikumaks. On kirjeldamatu tunne teada, et sul on võimalus päriselt ka iga nädal natukenegi Eesti elu paremaks muuta, inimeste muresid päriselt lahendada, protsesse liikuma lükata ja aidata häid inimesi ja tegusid fookusesse tõsta.

Aga kõige rohkem olen viimastele aastatele tagasi vaadates tänulik selle eest, et sain umbes viiendiku oma elust veeta tõeliselt inspireerivas, häid, tarku ja siiraid inimesi täis teleperes.”

Naine lisab, et põhjuseid, miks ta lahkuda otsustas, on mitmeid. “On isiklikke ja vähem isiklikke, aga võib olla põhiliseks tagant tõukajaks oli lihtne tunne, et on aeg edasi liikuda. Ja nii ma siis liigungi. Ehkki mitte väga kaugele, sest sügisest ootavad uued väljakutsed vanade heade ETV seinte vahel.” 

Täispikka postitust saad vaadata SIIT. 

Meie soovime Piretile tuult tiibadesse!

Buduaar.ee