PÕHJUS TEADA: MIKS KOLIB MARILYN JURMAN perega Eestist ära?

Armastatud lauljatar, näitejatar ning joogaõpetaja Marilyn Jurman sai eelmise aasta aprillikuus esmakordselt emaks ning nüüd, mil pisitütar on peagi kümnekuuseks saav, otsustas perekond Eestist lahkuda. Kõigest lähemalt kirjutab Marilyn oma blogis ning loomulikult selgub ka põhjus, miks selline otsus vastu võetud sai.

Armastatud lauljatar, näitejatar ning joogaõpetaja Marilyn Jurman sai eelmise aasta aprillikuus esmakordselt emaks ning nüüd, mil pisitütar on peagi kümnekuuseks saav, otsustas perekond Eestist lahkuda. Kõigest lähemalt kirjutab Marilyn oma blogis ning loomulikult selgub ka põhjus, miks selline otsus vastu võetud sai.

Marilyn kolib koos tütre Rumi ja elukaaslase Jannoga kuuma päikese alla. “Nii, nüüd on asi ametlik, sõidame perega soojemasse kliimasse. Sihtpunktiks Valencia. Põhjus ei ole muidugi vaid kliimas, aga ka selles, et ma lähen sinna õppima. Algne plaan minna autoga ja siis kogu auto lihtsalt kõike, mida hing ihaldab, täis toppida, on meil nüüdseks minetatud ja lähme siiski lennukiga ja asjad tulevad kaasa kohvriga,” kirjutab Marilyn oma blogis.

Esialgse plaani kohaselt elatakse Hispaanias järgmised pool aastat. 

Enne kodumaa pinnalt lahkumist postitas Marilyn oma Instagrami kontole vahva foto, mille juurde lisas kommentaariks: “Viimased pakkimised enne ärasõitu.”

Pilti näed ka Marilyni Instagrami kontol siin