Põnev! Vaata, mida reporter Stella K. Wadowsky pikka aega kogus!

Põnev! Vaata, mida reporter Stella K. Wadowsky pikka aega kogus!

“Mul on garderoobis nii valmisrõivaid kui ka õmbleja tehtud riideid. Pikka aega kogusin filmidest kuulsaks saanud riideid, mida lasin endale õmmelda,” vastab ajakirjanik ning blogija Stella K. Wadowsky Buduaari küsimusele, kas kaunis naine armastab valmisrõivaid või disainertoodangut.

“Mul on garderoobis nii valmisrõivaid kui ka õmbleja tehtud riideid. Pikka aega kogusin filmidest kuulsaks saanud riideid, mida lasin endale õmmelda,” vastab reporter ning blogija Stella K. Wadowsky Buduaari küsimusele, kas kaunis naine eelistab valmisrõivaid või disainertoodangut.

Millised filmides kuulsaks mängitud esemed on Stella endale soetanud? “Mul näiteks Cyd Charissi kleit filmist “Singing In The Rain”, temal on tantsustseenis roheline tualett, mina lasin õmmelda tumelilla kleidi. Samuti leidub minu garderoobis “Hommikueine Tiffany juures” must kleit, mida Audrey Hepburn kannab avakaadites,” loetleb Stella Buduaarile ning ütleb, et kehasse tehtud rõivas on oma emotsiooni väärt! “Minu meelest on vaimustav, kui just sinu mõõtude järgi valmib ülikond, argikleit või õhtutualett. Kui tänavu käisin Kroonika jaoks presidendivastuvõttu kajastamas, siis joonistasin paberile kleidi ja tellisin selle õmblejalt. Omaette rõõm on jalutada kangapoodides, otsida ja lõpuks leida endale see õige kangas. Kes teab seda tunnet, teab millest ma räägin.”


Fotod: 3x Stella K. Wadowsky kandmas Stellariumi ja Pi-Ret Jewelryga üheskoos loodud kaelaehteid.

Särtsakas naine armastab originaalseid disainerehteid ning on ise kaelaehete kollektsiooni valmimise juures olnud. “Ma pean väga lugu käsitööehetest. Minu lähim kokkupuude on blogi Stellariumi ja Pi-Ret Jewelryga üheskoos loodud kaelaehete kollektsioon. Seda oli põnev koos ehtekunstnik Piret Hirvega mõelda ja joonistada. Minu sooviks oli luua kõige tagasihoidlikum kaelaehe, mis sobib igasse hetke ja igale sündmusele. Piret jagab minu vaateid ja oli kogu protsessis täiuslik partner. Ehted said nimed mind mõjutanud ikoonide läbi, näiteks roosa kvartsiga ehe “All About Audrey” on pühendatud näitleja Audrey Hepburnile ja sinise kiviga kaelakee “Jackie Wears Jeans” on loodud mõeldes Jacqueline Kennedyle. Rohelise kiviga ehe “Karmen or Carmen?” on loodud mind ja minu rohelisi silmi silmas pidades. Kui ehtekunstnik kaelakeesi tegi, sain ka ise kivide ja kettidega lähemalt kokku ning see oli väga lummav maailm.”

 

Autor: Helena-Reet Ennet