PRODUTSENT SUSAN LUITSALU ja režissöör Marek Miil lahutasid abielu

Populaarne kolumnist ja produtsent Susan Luitsalu keskendub hetkel iseendale ja oma karjäärile - abielu režissöör Marek Miiliga lahutati juba mõnda aega tagasi, ent vanded, mis laulatusel antud said, on naise jaoks siiamaani olulised.

Populaarne kolumnist ja produtsent Susan Luitsalu keskendub hetkel iseendale ja oma karjäärile – abielu režissöör Marek Miiliga lahutati juba mõnda aega tagasi, ent vanded, mis laulatusel antud said, on naise jaoks siiamaani olulised.

Susan, kes on muuseas ka raamatu “Küsimused kõikidele vastustele” autor, abiellus Marekuga 2010. aasta suve keskpaigas Pühavaimu kirikus ning ka täna, mil abielu on lahutatud, tõdeb ta, et laulatusel antud tõotusest peab ta kinni. “Me olime abielus ja lubasime heas ja halvas toeks olla üksteisele. Ma leian, et see oli väga tähtis kõik ja see, et ei ela samas korteris enam, ei tähenda, et lubadustest ei peaks kinni pidama,” kommenteerib Susan lahutust.

Austus ja hoolimine olid olulisel kohal siis, kui Susan ja Marek olid abielus, ning on olulised ka nüüd, mil abielu on läbi. 

Buduaar.ee