PROOVI KOHE: EVELIN ILVESE õhtune terviseamps aitab suvevormi saada

Kevad on käes ning kaugel pole ka suvi ja pikalt igatsetud rannahooaeg. Kui talvisel ajal keha lausa nõuab tummisemaid roogasid, siis kevadisel ajal isutab pigem millegi kergema ja mahlasema järgi ning loomulikult võiks tegu olla maitsva toiduga, mis on ka toitainerikas. Just täpselt selline ongi Evelin Ilvese õhtune terviseamps!

Kevad on käes ning kaugel pole ka suvi ja pikalt igatsetud rannahooaeg. Kui talvisel ajal keha lausa nõuab tummisemaid roogasid, siis kevadisel ajal isutab pigem millegi kergema ja mahlasema järele ning loomulikult võiks tegu olla maitsva toiduga, mis on ka toitaineterikas. Just täpselt selline ongi Evelin Ilvese õhtune terviseamps!

Särav ja energiline Evelin Ilves, kes on alati tervislikust elustiilist lugu pidanud, oskab väga maitsvaid roogasid valmistada ning tema retseptid on armastatud nii suurte kui väikeste seas. Evelin jagas oma õhtuse terviseampsu retsepti Facebooki lehel ning see sobib nautimiseks niisama või miks mitte prae kõrvale. 

Retsept on imelihtne:

Vaja läheb värsket punast kapsast, värsket rohelist lehtkapsast ja valget toorest hapukapsast. Võta kõiki kapsaid võrdses koguses ja haki peeneks. Kastmeks soovitab Evelin kasutada kodust majoneesi või head õli, sidrunimahla, meresoola ja näpuga suhkrut.

Kapsas on tervisele väga kasulik – see parandab seedetegevust, aitab kõhukinnisuse puhul ja täidab kõhtu. Hapukapsas sisaldab ka sooletegevusele kasulikke baktereid nagu kõik teisedki hapendatud tooted – neid tasub julgelt tarbida.

Vaata Evelini postitust Facebookis siin.

Ka pildid ise on üsnagi hõrgutavad: