PROOVIABIELU HELEN tuli lagedale väga ootamatu paljastusega

Vaid loetud päevad tagasi postitasid tõsielusarjast "Prooviabielu" üleöö kogu Eesti rahva seas kuulsaks saanud Kalvi-Kalle ning tema kallim Helen sotsiaalmeediasse videoklipi, mis tõmbas kulmu kortsu nii mõnelgi lugejal. Nimelt käis paar keset Tartu linna autoga driftimas, mis pole sugugi kõige seaduslikum tegevus.


Vaid loetud päevad tagasi postitasid tõsielusarjast “Prooviabielu” üleöö kogu Eesti rahva seas kuulsaks saanud Kalvi-Kalle ning tema kallim Helen sotsiaalmeediasse videoklipi, mis tõmbas kulmu kortsu nii mõnelgi lugejal. Nimelt käis paar keset Tartu linna autoga driftimas, mis pole sugugi kõige seaduslikum tegevus.

Videot Heleni ja Kalvi-Kalle driftimisest näed eelmise loo all siin

Blogiauhindade jagamisel, kuhu Helen ja Kalvi-Kalle olid samuti kohale kutsutud, uuris TV3 paari käest, mida nad ise oma driftimise videost arvavad ja kuidas nad antud teemat kommenteeriksid.

Helen vastas järgnevalt: “Ma olin väga hoolikas ja ma võin seda kindlalt väita. Ma ei jäänud mitte kellelegi ette, ma arvestasin teistega, et mitte keegi ei jääks ette ja isegi näitasin suunatuld. Ma jälgisin, et tee oleks vaba. Pigem on see lihtsalt auto tunnetuse harjutamise asi, et hea oleks teada, kuidas auto ootamatus olukorras käitub,” nendib Helen, et tema arvates oli driftimine tegelikult isegi hea mõte, sest nii on võimalik õppida oma autot paremini kontrollima.

Kokkuvõtlikult ei leidnud Helen, et tegu oleks millegi šokeerivaga, vaid pigem oli see neile lihtsalt meelelahutus ja nad olid oma arvates driftides igati seadusekuulelikud.