“RANNAMAJA” ADA: “Arvasin, et minule need reeglid nii väga ei kehti”

“RANNAMAJA” ADA: “Arvasin, et minule need reeglid nii väga ei kehti”
erakogu

Sel nädalal TV3 eriprojekti „Duubel: Õhtune vahetus“ juhtima pidanud „Rannamaja“ staarid Ada Nelke ja Seidi Voogre sattusid suurel peol osalemisega koroonaskandaali ning nende asemel juhivad saadet uued näod.

”TV3 teeb igaõhtust otsesaadet, täites kõiki rangeid ohutusnõudeid ega soovi seetõttu riskida saatejuhtidega, kelle käitumine on olnud hukkamõistu väärt,” selgitas TV3 loovjuht Urmas Eero Liiv.

Ada võttis antud teemal ka sotsiaalmeedias sõna, kus ta tõdeb, et ta käitus valesti. “Olin peol, arvasin, et võin olla. Ma vabandan. Ma pooldan maski kandmist, aga kahjuks üksi sellest ei piisa. Tuleb ka võtta vastutust, mida ma praegu teen. Ma ei ole maskivastane, ma tegin vea,” ütleb Ada ja lisab veel: “Vaktsineerimine ja läbipõdemine ei anna sulle tegelikult midagi juurde. Me oleme ikka sama kinni nagu need inimesed, kes ei ole läbipõdenud või kes ei ole vaktsiini saanud. Ma arvasin, et see on kuidagi lihtsam, aga ei ole. Ma millegipärast arvasin, et mind koheldakse kuidagi lõdvemalt. Ma ei tea, miks ma arvasin, et minule need reeglid ei kehti, kui ma olen just hiljuti läbipõdenud. Ma ei õigusta nende storydega, et ma läksin sinna, see oleks võinud olemata olla,” ütleb Ada lõpetuseks.

Sarnased artiklid