Sandra Daškova jagab näpunäiteid, kuidas sügisel jalustrabav välja näha

Modell Sandra Daškova näeb alati hea välja. Kuna igal aastaajal tuleb enda välimuse eest pisut erineval moel hoolt kanda, siis küsisimegi tema käest, kuidas Sandra sügisel enda eest hoolitseb ja millised ilutooted tema isiklike lemmikute riiulis aukohal on. 

Modell Sandra Daškova näeb alati hea välja. Kuna igal aastaajal tuleb oma välimuse eest pisut erineval moel hoolt kanda, siis küsisimegi tema käest, kuidas Sandra sügisel enda eest hoolitseb ja millised ilutooted tema isiklike lemmikute riiulis aukohal on. 

Kuna sügis on tuuline aeg, siis esimese asjana muutuvad kuivaks huuled. “Jaki taskus peaks alati kandma huulepalsamit. Minu lemmik on Elizabeth Ardeni Eight Hour huulepalsam, mis teeb huuled mõnusalt pehmeks ja annab sära,” ütleb Sandra.

Täpselt samamoodi mõjub sügistuul ka juustele. “Juuksed on naise tähtsaim ehe – nende eest tuleks hästi hoolt kanda. Käiku tuleks lasta juuksepalsam, maskid ja õlid. Igapäevaselt kasutan Schwarzkopfi Oil Mist kuivõli, mis aitab juukseid niisutada.” 

Kuid ainult huulte ning juuste hooldamisest ei piisa – tähelepanu vajab kogu sinu keha. “Kreemita nägu, keha ja käsi. Rohkem tähelepanu peaks pöörama näonahale ja selle hoolitsusele ning seda vanusest olenemata. Hetkel hooldan oma nägu Darphini näohooldussarjaga.” 

Sügis on aeg, kui värvid hakkavad tasapisi loodusest kaduma ja seetõttu võiks igaüks ise oma ellu pisut värve tuua! “Värvilised kindad, mütsid, jakid, sallid, jalanõud! Minu selle sügise lemmikvärv on punane,” tunnistab Sandra. 

Kindlasti ei tohiks naise arvates unustada mütsi ja kindaid – riietuda tuleb vastavalt ilmale, sest just nii kaitsed oma keha ja juukseid kõige paremini. 

 

Buduaar.ee