SEKSIKAS POETESS NETE TIITSAAR: “See mõjus lausa elumuutvalt”

Karin Karu

pilt: Silja Mägi

Selleks on raamatute lugemine.

Nete liitus ka Buduaari algatatud sotsiaalkampaaniaga B60 ning andis endale selle raames lubaduse jagada iga päev sotsiaalmeedias inspireerivaid ridu teda kõnetavatest raamatutest.

Raamatuid, mida lugeda, on Netel tõeliselt palju ja need kõik inspireerivad teda. “Minu jaoks on hetkel kõige kõnetavamad raamatud just need, mis on seotud inimese kujutlusvõimega. Kusjuures mulle on alati seda justkui ette heidetud, et ma unistan liiga palju ja et mul on liiga suur kujutlusvõime,” naerab kaunitar.

Nete toob välja oma hetke kaks lemmikut tsitaati:

Raamatust “Labürindist välja” (Spencer Johnson) Albert Einsteini tsitaat: “Kujutlusvõime on teadmistest tähtsam, teadmised on piiratud. Kujutlusvõime ümbritseb maailma.”

Raamatust “Mõtlemist muutes rikkaks – naistele” (Sharon Lechter) J. K. Rowlingu tsitaat: “Kujutlusvõime ei ole mitte ainult inimese võime kujutada ette midagi, mida pole olemas, vaid ka leiutiste ja uuenduste allikas. See on ka kõige muutliku ja paljastava omadus, see on jõud, mis võimaldab meil mõista inimesi, kelle kogemusi me pole ise kunagi kogenud.”

Raamatust “Motivatsioonimanifest” (Brendon Burchard) sai Nete aga kinnitust sellele, et massi sulandumine pärsib vabadust ning arengut.

“Su elu võib muutuda ja paremaks. Ja seda raamat raamatu haaval,” ütleb Nete lõpetuseks.

#B60 on ülekutse, kus igaüks teeb iseendale heateo, lubades järgmised 60 päeva sellest kinni pidada ja sotsiaalmeedia vahendusel ka sõpru kursis hoida. Anna ka sina endale lubadus, liitu B60 väljakutsega Facebookis siin ja Instagramis siin ning osale magusate auhindade loosis.