SELGELTNÄGIJA MARILYN KERRO: kõrgemad jõud teevad kõik, et see juhtuks

Peagi selgub, kas selgeltnägija Marilyn Kerro suudab võita Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovi" või mitte. Eilses "Ringvaate" saates tunnistas Marilyn, et võit on tema jaoks väga oluline isiklikel põhjustel.

Peagi selgub, kas selgeltnägija Marilyn Kerro suudab võita Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” või mitte. Eilses “Ringvaate” saates tunnistas Marilyn, et võit on tema jaoks väga oluline isiklikel põhjustel.

Sellist võimalust, et ta ei võida, pole Marilyn isegi kaalunud, tema jaoks ei ole sellist varianti olemas. Kuid mis on see isiklik põhjus, miks Marilyn nii väga selgeltnägijate saadet võita tahab? Selgub, et selleks on Marilyni varalahkunud isa. Nimelt olevat isa Marilynile unenäos öelnud, et detsembrikuus saab ta aru, miks tal seda saadet vaja oli.

Marilyn usub, et kui selge siht on silme ees, siis kõrgemad jõud teevad kõik selle jaoks. Kui aga peaks juhtuma, et Marilyn saadet ei võida, siis ta ei tea, kuidas ta sellele reageeriks. Midagi head sellest ilmselt ei tuleks ja naise enda sõnul on ta keskendunud täielikult võidule.