Hinnatud muusik ja nelja poja ema Silvia Ilves saab viiendat korda emaks. Lapse isaks on muusik Paul Neitsov, kellega Silvia küll enam koos ei ole, ent nad on siiski sõbralikes suhetes. Silvial on hetkel käsil viies raseduskuu. "Seda, kas sünnib poiss või tüdruk, ma ei tea ja ma ei tahagi lapse sugu ette teada. Las siis tuleb üllatus," muigab tegus naine. Kui Silvia jaoks on tegemist viienda lapsega, siis Paulile on see kolmas. Nii Silvia kui Paul on tänaseks oma teed läinud, kuid koos tehakse jätkuvalt ka muusikat ning naine usub, et ühine laps nendevahelist suhtlemist kuidagi ei muuda. "Meie vahel ei ole enam midagi, olen aru saanud, et me sobime sõpradena ja muusikutena paremini, kui paarina." Tegemist on aprillinaljaga!
Anett Põlismäe, Liisu Miller ja Kadri Penjam — FOTO: Karolin Viikoja Ilu ja Mood Värvianalüütik: meie enesekindlust mõjutavad otseselt värvitoonid, mida kanname
Bowlingus autasustamine, Kert Truus ja Gunnar Saar — FOTO: Joosep Ints Eesti elu VIDEO! Eesti Bowlingu Liidu president Gunnar Saar: Noored on meil väga tublid!
Eesti Meistrivõistlused Bowlingus autasustamine, Kert Truus ja Robin Miklas — FOTO: Joosep Ints Eesti elu VIDEO! Robin Miklas krooniti Eesti bowlingu juunioride meistriks: Tuleb olla hetkes