SKANDAAL: MALLUKAS KOMMENTEERIS internetti lekkinud seksivideot

Eesti üheks kõige skandaalseimaks blogijaks peetav Mallukas ei karda oma arvamust välja öelda ning just sel põhjusel teda nii palavalt ka armastatakse. Aus kriitika on elus edasiviiv jõud! Hiljuti võttis Mallukas sõna aga üsnagi skandaalsel teemal - nimelt postitas üks neiu oma sotsiaalmeedia kontole seksivideo iseendast ja oma noormehest.

Eesti üheks kõige skandaalseimaks blogijaks peetav Mallukas ei karda oma arvamust välja öelda ning just sel põhjusel teda nii palavalt ka armastatakse. Aus kriitika on elus edasiviiv jõud! Hiljuti võttis Mallukas sõna aga üsnagi skandaalsel teemal – nimelt postitas üks neiu oma sotsiaalmeediakontole seksivideo iseendast ja oma noormehest.

Tänapäeval ei ole enam miski tabu – vähemalt selline mulje jääb, kui vaadata seda, mis ümberringi toimub. Kuid kas endast seksivideo internetti üles riputamine on just kõige targem mõte? Antud video hetkel nähtav enam ei ole, ent Mallukas tegi sel teemal oma blogisse üsnagi mõtlemapaneva sissekande, kus ta kirjutab järgmiselt: “Ärge saage valesti aru, ma olen enne ka keppi tegevaid inimesi videopildis näinud, selle jaoks on lausa spets saidid ja nii, aga ma olin tõesti shokeeritud. Muidugi me elame vabal maal ja kui minu jaoks oli ok teha videot sünnitustoast, siis järelikult oli tema jaoks ok teha videot sellest, kuidas ta mingi tüübi otsas ratsutab ja küsib: “Sa said ainult kolm korda vä?”. Lihtsalt mu esimene mõte – vaene ema. Kuigi kunagi ma mainisin, et selle tüdruku Instagram on nagu pornostaari oma, mille peale ta ema mind ka morsaks sõimas, nii et võib-olla vaatab see ema seda nikkumisvideot ka, heldimuspisar silmas ja mõtleb, et ooo, nii tubli tütar mul, ma tõesti ei tea,” muigab Mallukas.

Kahe lapse emana leiab Mallukas, et see lihtsalt ei ole õige, kui tütar kasvab üles suhtumisega, et endast seksivideo internetti üles riputamine on hea mõte. “Aga kui ma kunagi enda tütrest sellist asja näeks, siis ma paneks vist küll paela kaela. Või mõtleks vähemalt, et issand jumal, mida ma tema kasvatamises nii valesti teinud olen, et tal selline tähelepanupuudus on, et sellist asja sotsiaalmeediasse postitab. Muidugi võib igasuguseid segaseid tulla ka korralikest peredest, ega seda iial teha,” tõdeb ta.

Lõpetuseks toob Mallukas lõbusa näite Kim Kardashiani näol, kes tänu internetti lekkinud seksivideole ülemaailmselt kuulsaks sai. “Samas Kim Kardashian sai ka seksivideoga kuulsaks, äkki see mumm tahab ka saada?”

Loe täispikka blogipostitust siin

Kuidas sina sellesse suhtud – kas endast ja oma kallimast seksivideo internetti üles riputamine on liig või mitte?