STAARID TURUL: MILLEGA KAUPLEB sel nädalavahetusel Buduaari turul Triin Tulev?

STAARID TURUL: MILLEGA KAUPLEB sel nädalavahetusel Buduaari turul Triin Tulev?

Juba sel nädalavahetusel toimub Tallinnas selle kevade kõige suurem ostupidu. 12. ja 13. märtsil koguneb Saku Suurhalli üle 200 müüja, teiste seas ka seltskonnatäht Triin Tulev. Millega kaupleb Triin ja kuhu läheb saadud tulu?

Buduaari turu külastajad võivad Triinu letist leida naisteriideid bikiinidest mootorrattavarustuseni, kusjuures palju on täitsa kandmata asju. Triin müüb nii spordiriideid kui elegantseid kleite. “Kindlasti panen müüki ka ühe paari Tiésto disainitud kõrvaklappe, mis on samuti uued. Mõnikord DJ sponsorid saadavad lihtsalt mõnda asja mitu tükki,” räägib Triin. Teiste seas leiab letist ka häid raamatuid, ent suurema osa moodustavad just riided.
Triin Tulev annetab saadud tulu heategevusse. “Annetan oma turult teenitud raha Eesti Loomakaitse Seltsile. Põhiosa seltsile tehtud annetustest läheb peamiselt hättasattunud, vigastatud ja hüljatud lemmikloomade ja põllumajandusloomade, aga ka vigastatud metsloomade raviarvete tasumiseks,” sõnas Triin ja lisas, et teise osa moodustavad mitmed üleriigilised teavituskampaaniad, millega püüab selts inimesi loomakaitseteemadele rohkem mõtlema suunata.
Buduaari turg LIVE toimub juba sel nädalavahetusel Tallinnas Saku Suurhallis ning Buduaari veebikeskkond hoiab lugejaid sellel nädalal kursis, millega tulevad kahepäevasele ostupeole kauplema Eesti elu staarid.
Kas plaanid samuti Buduaari turule tulla?