STAARISAATE GERTU PABBO sai põneva töökoha

STAARISAATE GERTU PABBO sai põneva töökoha

Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud särasilmne lauljatar Gertu Pabbo võttis selle aasta alguses vastu uue ja põneva väljakutse. Kui enamus Gertu vabast ajast kulub muusika loomisele, siis nüüdsest peale õpetab ta ka teisi laulma – täpsemalt asus Gertu tööle Taisi laulustuudiosse, kus laulmist õpivad 4-13 aastased lapsed.

Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud särasilmne lauljatar Gertu Pabbo võttis selle aasta alguses vastu uue ja põneva väljakutse. Kui enamus Gertu vabast ajast kulub muusika loomisele, siis nüüdsest peale õpetab ta ka teisi laulma – täpsemalt asus Gertu tööle Taisi laulustuudiosse, kus laulmist õpivad 4-13aastased lapsed.

Gertu, kes ise on muusikat õppinud Tõrva laulustuudios, tunnistab, et laste õpetamine on tore töö. “Ma armastan muusikat ja võimalus seda ka teistele õpetada on väga põnev väljakutse, mida ma täiel rinnal naudin. Õpetan laulmist kolmes erinevas vanusegrupis ja kõige pisemad on meil nelja-aastased. Tunni alguses teeme alati hääleharjutusi ja siis laulame. Väiksematega tuleb muidugi mängulisust kaasata, et nad ära ei väsiks,” naerab Gertu.

On selge, et 13aastane tuleb laulmist õppima teadlikult, kuid nelja-aastaste puhul tuleb pigem vanematel ise last suunata. “Eks need kõige väiksemad ei tea veel täpselt ise, mida nad tahavad, aga kõik lapsed, kes minu juures laulmist õpivad, armastavad seda. Mitte keegi ei ole tulnud tundi vastu tahtmist ja jonnimist siin samuti pole. Lapsed on supertoredad ja laulavad ilusti kaasa,” tõdeb ta.

Kui palju poisse Gertu käe all laulmist õpib? “Enamik on tõesti tüdrukud, aga poisse on ka. Kõige väiksemate grupis on üks poiss, teistes rohkem.”

Lapsi, kes Gertu Pabbo käe all laulmist õppida sooviksid, on ilmselt palju ja kes teab, ehk saabki sellest väljakutsest Gertu uus elukutse?

Karin Karu