”Su nägu kõlab tuttavalt” neljas hooaeg alustab võimsalt

”Su nägu kõlab tuttavalt” neljas hooaeg alustab võimsalt

Eesti suurim teleshow on tagasi! „Su nägu kõlab tuttavalt“ neljas hooaeg on omamoodi näitlejate eri.

Eesti suurim tele-show on tagasi! „Su nägu kõlab tuttavalt“ neljas hooaeg on omamoodi näitlejate eri.

Televaatajaid naerutavad Sepo Seeman, Piret Krumm, Liina Vahtrik, Juss Haasma ja Saara Kadak. Lauljatena annavad värvi Rolf Roosalu, Lenna Kuurmaa ja Mikk Mäe. Saadet juhib tippkoomik Märt Avandi ning kohtunike laua taga istuvad alati särav Tanja Mihhailova, Andrus Vaarik ja Olav Osolin.

Sepo Seeman, kes on aastaid naerutanud rahvast nii teatris, kontserdilavadel kui ka televisioonis, võttis pakkumise küll pikemalt mõtlemata vastu, kuid teadis, et paroodiasaates osalemine tähendab kindlasti palju tööd. Samas on ta valmis hüppama vette tundmatus kohas: „Ma ei pabista ette, vaid võtan asja lennult ja joonelt nii palju, kui mulle nokka on antud“.

Piret Krumm, Draamateatri näitleja tunnistas, et võttis pakkumise küll kohe vastu, kuid pelgab kõige enam, et tal tuleb ooperilauljaid parodeerida. Samas meeldiks talle jäljendada Eesti estraadiklassikuid. „Või hoopiski meesrokkareid,“ lisas näitlejanna. Samuti näitleja Liina Vahtrik võttis pakkumise vastu, kui tema 8-aastane poeg käsu andis. Kuigi ta pelgas, et ees ootab mõne tõeliselt hea laulja jäljendamine, sest siis ei saa ta kindel olla, et teeb seda tasemel ja viisil, mis televaatajatele meele järele oleks.

TV3 sarjades osalenud armastatud näitlejad Juss Haasma ja Saara Kadak tunnistavad mõlemad, et varasem parodeerimiskogemus neil puudub, kuid sellest hoolimata on nad suurejooneliseks paroodiasaateks valmis. Juss Haasma pole enda sõnul varem parodeerinud, kuid on samas kehastanud näiteks Artur Rinnet ja Gunnar Grapsi. 

Saara Kadak kinnitas, et vaatamata väikesele hirmule on ta valmis lavale minema ja andma endast kõik, ükskõik, mis tuleb, peaasi, et lõbus oleks. Samas loodab näitlejanna, et ta väikesed unistused täituvad ning tal on võimalus parodeerida neidki tegelasi, kellest salamisi lootnud. „Peaasi, et saated lõbusad oleksid,“ lisas näitlejanna.

Rolf Roosalu tunnistas saate eel, et pole kunagi varem jalgu raseerinud ning ka kõrgetel kontsadel pole ta harjunud käima, kuid teab juba eos, et naise rollist ta saatesarjas ei pääse.

Mikk Mäe kardab saate eel, et jäljendab kedagi väga-väga hästi, kuid televaatajale ei meeldi tehtud etteaste. Lisaks tunnistab noor laulja, et ta loodab salamisi, et tal õnnestub parodeerida oma isa: „Vitamiini-aegasid oleks tore meenutada, samuti meeldiks kantrivärk ning ülevindi huumor“.

Näitlev lauljanna Lenna Kuurmaa loodab, et hooaeg saab olema meelelahutuslik ja lõbus. Lenna pelgab, et kuna saates osalejate seas on sel korral palju väga häid näitlejaid, siis ainuüksi lauluoskusest ei piisa, kuid ta lubab endast parima anda.

 

„Su nägu kõlab tuttavalt“ alustab TV3-s juba 4. oktoobril.