SÜDAMLIK AEG: BEEBILÕUST käis kadunud isa haual

Hinnatud räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, on endast inimestele üsnagi karmi ja hulljulge mehe mulje jätnud ning seda puhtalt läbi oma tegude – poerööv, alkoholi kuritarvitamine, vangis istumine ning muu säärane räägivad enda eest. 

Kuid Beebilõustal on ka pehmem pool, mida räppar enamasti lihtsalt välja ei näita. See on seotud tema enda läbielamistega ning on väga isiklik – meil kõigil on elus olnud valusaid hetki ning olukordi, kus andeks andmine tundub võimatust võimatum.

Tänase isadepäeva raames pühendas Beebilõust Instagrami postituse kadunud isale – nimelt käis ta isa haual ning asetas sellele kaks küünalt. Kivi, mis hauale on asetatud, on aga väga erilise tähendusega. Nimelt on sellele käsitsi kraabitud sõna “isa” ning seda tegi ei keegi muu, kui Beebilõust ise.

Ei ole saladus, et räppari läbisaamine oma isaga oli keeruline, ent tänaseks on ta oma isaga leidnud rahu ja lepituse.

Varasemalt on räppar sotsiaalmeediasse teinud ka postituse, kus ta andis avalikult teada, et ta on oma isaga rahu teinud. Toona lisas mees videoklipi juurde kommentaari:”On andeks antud ja ma usun, et on ka andeks saadud.”