SÜDAMLIK KLÕPS: Beebilõust ja tema kallim on kõrvuni armunud

SÜDAMLIK KLÕPS: Beebilõust ja tema kallim on kõrvuni armunud

Eesti skandaalseimaks paariks tituleeritud räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, ja tema kallim, Kopli krahvinna ehk Ingrid Mänd, on nii mõnelgi korral oma omapärase huumorisoonega silma paistnud. Paar on korduvalt avaldanud sotsiaalmeedias kaadreid, mis ka kõige tõsisema inimese muigama on pannud.

Näiteks maikuu lõpus postitas räppar enda Instagrami kontole foto, kus Ingrid nappides bikiinides poseeris. Kaunitaril oli käes tagasihoidlik lillekimp ning tagataustal paistis Volkswageni sõiduauto. Pildi alla kirjutas räppar: “Kinkisin naisele bemmi ja sada roosi, nagu meil siin kombeks on”. Loomulikult oli tegu aga peene huumoriga.

Hiljuti avaldas Ingrid aga enda Instagrami kontol foto, mis näitab paari aga hoopis teise nurga alt, kui siiani harjunud oleme. Nimelt kui muidu on paar jätnud endast mulje, kui ropu suuvärgi ja karmi olekuga inimestest, siis Ingridi uus foto näitab neid hoopis armsama ja südamlikuma poole pealt. Kuigi paar on mõnda aega ka lahus olnud, siis nüüdseks on nad juba pikemat aega kooselu nautinud ning aina enam saab selgeks, et Ingrid ja Andrus on justkui kokku loodud. 

Ka hiljutisel kaadril poseerivad nad teineteise embuses ning pildilt kiirgab nendevahelist armastust, usaldust ja ilmselgelt on näha, et nad on teineteisesse kõrvuni armunud. “Minu lemmikuim inimene siinsel planeedil,” on Ingrid südamliku foto allkirjaks lisanud. 

Üks kommenteerijatest uurib foto all, et millal paar lõplikult leivad ühte kappi paneb, kuid kumbki pole küsimust siiani kommenteerinud. 


Sarnased artiklid