SÜDAMLIK VAATEPILT: JUSS HAASMA avaldas pisitütrest liigutava foto

Menusaatest "Su nägu kõlab tuttavalt" tuule tiibadesse saanud näitleja ja laulja Juss Haasma on viimaste aastate jooksul võitnud lugematul arvul fännide südameid ning tema tegemistel hoiavad fännid silma peal ka läbi Instagrami. Tegu on mitte üksnes andeka, vaid ka südamliku ja siira mehega, kelle silmateradeks on kaks imearmsat tütart!

Menusaatest “Su nägu kõlab tuttavalt” tuule tiibadesse saanud näitleja ja laulja Juss Haasma on viimaste aastate jooksul võitnud lugematul arvul fännide südameid ning tema tegemistel hoiavad fännid silma peal ka läbi Instagrami. Tegu on mitte üksnes andeka, vaid ka südamliku ja siira mehega, kelle silmateradeks on kaks imearmsat tütart!

Oma Instagrami kontole postitab Juss pilte kõigest sellest, mis tema elus olulisel kohal on – muusika, näitlejaamet, sport ja loomulikult tema tütred. Hiljuti riputas mees üles imearmsa klõpsu pisitütrest Madlist, kes kannab vahvat ergutustüdruku kostüümi. 

Kes teab, ehk otsustabki Madli hilisemas eas ka ergutustüdruku ametit proovida – julgus avalikkuse ees esineda peaks geenidesse kindlasti sisse kodeeritud olema ja seda lausa läbi mitme põlvkonna.

Pilti näed ka Jussi Instagrami kontolt siin