SÜDAMLIKUD PILDID: Getter Jaani avaldas erakordsed fotod enda lapsepõlvest

SÜDAMLIKUD PILDID: Getter Jaani avaldas erakordsed fotod enda lapsepõlvest

Armastatud lauljatar Getter Jaani postitab pea iga päev sotsiaalmeediasse uusi põnevaid fotosid ning hoiab jälgijaid enda käekäiguga kursis. Hiljuti avaldas kaunitar südamlikud kaadrid enda lapsepõlvest. Fotod vaid kinnitavad seda, mida me juba niigi teame – Getter nägi juba noore tüdrukuna imearmas välja.

Ühel Instagrami story‘sse postitatud fotodest üritab väike Getter ilmselt suuri daame järgi teha, sest temagi on viimastele kohaselt jalad ristanud ning näol on tal eriti vallatu naeratus. Järgmisel kaadril aitab pisipiiga ema ning peseb õues kausi kohal nõusid. Viimasel pildil on Getteri noor ema aga koos tütrega Piritale jalutama läinud ning võtnud sisse vallatu poosi, samal ajal kui lauljatar kärus toimuvat pealt uudistab. Iga järgnev pilt on südamlikum kui eelmine ning väike Getter näeb oma siira naeratusega imearmas välja. 

Ilmselt tabab nii mõndagi meist neid pilte vaadates nostalgia ning tahtmine ka enda lapsepõlvefotosid vaatama suunduda. Ja pole ka ime – on ju nii vahva meenutada, milline väikesena välja nägid ning kuidas aastate jooksul muutunud oled. 

Sarnased artiklid