SUNBEAM PRODUCTIONS: „Babülon-Berliin“ esimest korda laval – muusikasündmus väga erilises kohas!

„Babülon-Berliin“ esimest korda laval – muusikasündmus väga erilises kohas!
„Babülon-Berliin“ esimest korda laval – muusikasündmus väga erilises kohas! — FOTO: SUNBEAM PRODUCTIONS

11., 12. ja 13. septembril teatris Theater des Westens kontserdisarja „TingelTangel“ raames.

Kontserdisarja „TingelTangel“ raames viib tunnustatud teater Theater des Westens oma publiku 1920ndate ja 1930ndate alguse õhkkonda. Esmalt esitatakse live’is interpretatsioon sarja „Babülon-Berliin“ selgelt äratuntavast tunnusmuusikast ning seejuures esitletakse esimest korda sarja pilte uues kontekstis koos joovastava lavaetendusega.

Johnny Klimeki ja Kristjan Järvi muusikalisel juhtimisel esitavad Läänemere Filharmoonikud sarja „Babülon-Berliin“ elavat ajastut koos eriliste külalisesinejatega, nagu Meret Becker, Max Raabe, Natalia Mateo, Madame Le Pustra, Eckart Runge ja Jacques Ammon, Cristina Russo ning teised. Koos kõigi esinejatega äratatakse muljetavaldavalt tõetruult ellu selle erilise ajastu õhkkond.

See ebatavaline üritus sünnib kontserdisarja „TingelTangel“ ja Sunbeam Productionsi koostöös ning „Babülon-Berliini“ tootnud produktsioonifirma X Filme Creative Pool toetusel. Kolmele õhtule jaotatud programm osaliselt salvestatakse telekanali ARD Degeto tellimusel ja seda näidatakse erisündmusena neljanda hooaja esilinastusel oktoobri alguses Saksamaa ARD tv ja ARD Online “Mediathek“-s.

Osalejad:

● Johnny Klimek
● Kristjan Järvi
● Läänemere Filharmoonikud
● Meret Becker
● Max Raabe
● Natalia Mateo
● Madame Le Pustra
● Eckart Runge ja Jacques Ammon
● Cristina Russo

Sarja „Babülon-Berliin“ on tootnud X Filme Creative Pool koostöös ARD Degeto, Sky ja Beta Filmiga. Teater Theater des Westens oli 1920ndatel ja 1930ndate alguses üks kultuuri tulipunkte Berliinis ning annab sellele muusikalisele suursündmusele suurepärase tausta.

Soeta pilet SIIT!