TÄHETARK IGOR MANG annab nõu, kuidas unehäiretest lahti saada

Armastatud tähetark Igor Mang elab teistsugust elu, kui enamus eestlasi ning seda täiesti teadlikult. Kui tavainimene ei suudaks oma elu ilma nutitelefoni või arvutita isegi ette kujutada, siis Igori jaoks on see absoluutselt parim viis toime tulekuks. Pigem leiab ta, et tehnikavidinad mõjuvad tänapäeva inimeste tervisele laastavalt ning paljud probleemid ongi põhjustatud liigsest tehnika kasutamisest.

Armastatud tähetark Igor Mang elab teistsugust elu kui enamik eestlasi ning seda täiesti teadlikult. Kui tavainimene ei suudaks oma elu ilma nutitelefoni või arvutita isegi ette kujutada, siis Igori jaoks on see absoluutselt parim viis toimetulekuks. Pigem leiab ta, et tehnikavidinad mõjuvad tänapäeva inimeste tervisele laastavalt ning paljud probleemid ongi põhjustatud liigsest tehnika kasutamisest.

Igor rääkis “Seitsmestele uudistele” antud intervjuus, et kaasaegsete tehnikavidinate kasutamine mõjub halvasti inimese psüühikale ja võib isegi magamatust põhjustada. Magamatus omakorda muudab immuunsüsteemi nõrgaks ja nii need haigused tulevadki. “Televiisor ei tohiks magamistoas olla, ega arvuti,” soovitab mees inimestel kõikvõimalik tehnika oma magamistoast võimalikult kaugel eemal hoida.

Igoril ei ole ei mobiiltelefoni ega ka arvutit ja ta tuleb väga edukalt toime. Külla minnes ta muidugi ette helistada ei saa, aga pole vajagi. “Ma ei helista, ma lähen külla. Vaatan, et kui planeetide seis on hea, siis ma lihtsalt lähen külla ja koputan uksele, isegi uksekella ei lase. Siis juba saadakse aru, et kes see muu ikka on kui Igor,” ütleb mees muheledes.

Kas sina suudaksid ilma nutitelefonita nädal aega vastu pidada?