TANEL PADAR rääkis välja tõe oma uue suhte kohta

Saates "Ringvaade" otsustas Marko Reikop uurida välja, mis siis ikka Tanel Padari ja tema endise kallima Kristel Mardisoo suhtega juhtus ning kuidas on lood tema uue suhtega. Plahvatuslikke paljastusi Tanel aga Markole teha ei kavatsenud, kuid siiski uut suhet ka tagasi ei lükanud.

Saates “Ringvaade” otsustas Marko Reikop uurida välja, mis siis ikka Tanel Padari ja tema endise kallima Kristel Mardisoo suhtega juhtus ning kuidas on lood tema uue suhtega. Plahvatuslikke paljastusi Tanel aga Markole teha ei kavatsenud, kuid uut suhet siiski tagasi ei lükanud.

Nimelt uuris Marko, et kuidas sai nii minna, et Taneli eksnaine äkitselt abiellus. “Sa läksid korraks välja ja tagasi tulles oli sinu elukaaslane vahepeal abiellunud ja ta ei hakanud seda sulle ütlema. Mis sul seal juhtus siis täpselt?”

Tanel ennast nurka suruda ei lasknud. “Vaata, võin kohe öelda, et võibolla oled tähele pannud, et minu eraeluline pool on ajakirjandust alati väga huvitanud ja läbi meedia haaratakse kaasa kogu Eesti rahvas. Aga läbi kogu oma elu avaliku elu tegelasena olen ma otsustanud just suhete lõpu juures mitte kommenteerida neid asju. Jään selle juurde ka täna,” kommenteeris ta.

Kui aga jutt uue suhte teemale läks, kinnitas Tanel, et nii see tõepoolest on. Tanel on suhtes 21aastase modelli Lauren Villmanniga ning ei varja seda. Suhte tuleviku osas mees aga kiireid ennetusi tegema ei hakka. “Nende asjadega on nagu ikka, et ei maksa siin ära sõnada. Selles mõttes küll, et ma midagi tagasi ei lükka. See ei olnud mingi promotükk, et muuta Facebookis suhtestaatus vallalisest teistmoodi,” kommenteerib Tanel on suhtestaatuse muutumist.