TIM BLUZ: Ei ole võimatuid asju, on laiskus!

5 kommentaari
TIM BLUZ: Ei ole võimatuid asju, on laiskus!

Noor moedisainer Tim Bluz,  kes üritab kanda kinnitada ka muusikamaastikul avaldas hiljuti uhiuue singli, mis kannab nime „BANG“. Tegu on väga vabameelse ja kaasahaarava looga, sisust täpsemalt rääkides selgub, et singel on Timi eelmise loo“Cola“ loogiline järg.

Noor moedisainer Tim Bluz, kes üritab kanda kinnitada ka muusikamaastikul, avaldas hiljuti uhiuue singli „BANG“. Tegu on väga vabameelse ja kaasahaarava looga. Sisust täpsemalt rääkides selgub, et singel on Timi eelmise loo “Cola“ loogiline järg.

„Viimasel ajal tundub mulle, et inimesed mängivad liiga palju, moondavad end kellekski teiseks, kardavad oma tundeid näidata. Usun, et peame peatuma, juurdlema, suhtuma teistesse hästi, tuletama endale meelde, mis on elus tähtis ning üldiselt väärtustama, mis meil on. Eriti nüüdisajal,“ räägib Tim. 

Singli kaudu soovib Tim näidata, et kui sa usud oma tegemistesse ja tegeled oma kirega, siis võib kõike saavutada! „Sõna “võimatu” on täiesti ekslik. Ei ole olemas võimatuid asju. On laiskus! Bitch‘id ei uskunud, et ma kunagi võin lugu kirjutada, albumit salvestada, kollektsiooni luua ja nii edasi. See on huvitav, kuidas asjad muutuvad ajaga,“ lausub Tim lõpetuseks. 

Kuidas meeldib sulle Timi uus lugu?