TIPPMODELLISAATE GERILI: modellitöö on orjandus

TIPPMODELLISAATE GERILI: modellitöö on orjandus

Möödunud kevadel lõpetas ka Tippmodellisaatest tuntuks saanud Gerili Narusing keskkooli. See on hetk, mil tuleb otsustada, mida oma eluga pikemas perspektiivis ette võetakse. Gerili jaoks ei tulnud see otsus lihtsalt. Mida ja miks ta edasi tegema hakata otsustas, selle me nüüd teile paljastamegi. 

Möödunud kevadel lõpetas ka tippmodellisaatest tuntuks saanud Gerili Narusing keskkooli. See on hetk, mil tuleb otsustada, mida oma eluga pikemas perspektiivis ette võetakse. Gerili jaoks ei tulnud see otsus lihtsalt. Mida ja miks ta edasi tegema hakata otsustas, selle me nüüd teile paljastamegi. 

Gerili tõdeb, et oli peale keskkooli lõppu üsna segaduses, kuna otseseid sihte sel hetkel veel polnud. “Kaalusin enda soove korralikult. Alguses tahtsin minna psühholoogiat või ajakirjandust õppima, kuid siis mõistsin, et ajakirjanikuks ei pea koolis õppima ja minust ei saaks kunagi head psühholoogi, sest ma ei soovi päevast päeva teiste muresid kuulata,” tunnistab neiu. 

“Siis tekkiski küsimus, et mida ma siis õppima lähen? Otsustasin lihtsalt erinevaid sisseastumiskatseid teha ja viisin mitmetesse koolidesse avaldusi.” Lõpuks langetas Gerili otsuse lähtuvalt oma elukohast. “Läksin Tartu Kutsehariduskeskusesse müügiesindaja erialale õppima. Usun, et müügiesindaja töö sobib mulle, kuid ma ei sooviks tulevikus tegelikult seda tööd teha.” Gerili sõnul on ta paari kuuga mõistnud, et kõrgharidus on ülehinnatud ja kutseharidus pole üldse halb valik. 

Kooli kõrvalt tegeleb neiu endiselt ka modellindusega. “Teen seda hobi korras, sest minu jaoks on modellitöö orjandus,” tunnistab Gerili.

“Kokkuvõtlikult võin öelda, et üritan madalat profiili hoida ja rahulikku elu elada. Sean endale lühiajalisi eesmärke, mida ka reaalselt täita suudaksin. Lõppude lõpuks jõuan nii kaugemale – ma pole eriline unistaja!” 

Buduaar.ee