TOHOH! LIIS LEMSALU paljastas enda kohta põneva asjaolu

Armastatud lauljatar Liis Lemsalu on enda jaoks avastanud uue väljakutse, mis pakub nii põnevust kui ka kindlasti enese avastamist mitmel erineval moel. Nimelt teeb Liis kaasa selle aasta detsembris linastuvas filmis "Eia jõulud Tondikakul" ning juba nüüd saab tema Instagrami kontolt näha ka lühikest videoklippi antud filmist.

Armastatud lauljatar Liis Lemsalu on enda jaoks avastanud uue väljakutse, mis pakub nii põnevust kui ka kindlasti enese avastamist mitmel erineval moel. Nimelt teeb Liis kaasa selle aasta detsembris linastuvas filmis “Eia jõulud Tondikakul” ning juba nüüd saab tema Instagrami kontolt näha ka lühikest videoklippi antud filmist.

“Eia jõulud Tondikakul” on eelkõige lastele suunatud jõuluteemaline film, mis hõlmab endas vahvaid seiklusi. Filmi keskmes on 10aastane Eia, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks ürgse loodusega salapärasesse Lõuna-Eesti tallu. Eia ei oska esialgu aimatagi, et õige pea asub ta päästma hukule määratud põlismetsa, kokku viima kaht armastavat inimest ning lahti harutama oma pere kiivalt hoitud saladust,” on kirjas detsembris linastuva filmi Facebooki lehel.

Liis Lemsalu ei ole varasemalt näitlemisega tegelenud ning tema jaoks on see uus ja põnev valdkond, kus end proovile panna.

Vaata videoklippi allpool!