TOHOH! TANEL PADAR teeb 20 aasta jooksul seda esimest korda!?

TOHOH! TANEL PADAR teeb 20 aasta jooksul seda esimest korda!?

Rokkmuusik Tanel Padar külastas neljapäeva hommikul koos oma bändiga raadio Elmari stuudiot. Lisaks sellele, et Tanel esitas koos bändiga live-versiooni lauludest “Soovin head” ning “Veel ja veel”, tuli juttu ka sellest, milliste tegevuste vahel Tanel oma aega jagab ning millised tuuled musikaalses mõttes puhuvad. 

Saatejuht uuris Tanelilt esimese asjana, kuidas mehe vorm on ning kas ta tuli stuudiosse trepist või liftiga. “Vorm on väga hea. Selles mõttes, et tulin liftiga, aga puhtalt selle pärast, et jalgu trenniks säästa,” sõnas Tanel.

Seepeale uuris teine saatejuht mehelt, kuidas muusik üldse oma vormi hoiab – on ta ju mõnusalt musklis. “Kui päris aus olla, siis praegu teen ainult rattatrenni ja jooksmas käin ka pruudiga romantiliselt õhtuti. Meil on ju imeline kevad olnud – sellist teist ei mäletagi. Ilm on suurepärane olnud ja kui 17 kraadi on, siis juba krimpsutad nina,” rääkis Tanel. 

Järgmiseks uuris saatejuht Tanelilt, et nüüd, kui mees enda jaoks rohkem aega suudab leida, kas on tal ka mingi unistus, mida ta plaanib ellu viia. “Jah, näiteks 20 aasta jooksul lähen ma nüüd esimest korda nädalaks puhkama. Ma ei tea, kuidas ma sellega hakkama saan. Need mõned korrad, mis ma selle 20 aasta jooksul olen käinud, on ikkagi hotellikülalised minu peale kaebamas käinud, et kas te saate sellele närvilisele tüübile öelda, et ta maha istuks, sest ma pole harjunud puhkama. 

Ma üritan praegusel hetkel kõike doseerida parasjagu, et mul oleks enda jaoks aega, et mul oleks töö jaoks aega ning kooli ja pruudi jaoks aega. Oma aega planeerides saab kõiki asju teha ning nii, et midagi ei kannata, vaid pigem teed kõike heatujuliselt, sest neid on piisavas koguses või nii-öelda nagu ajalises mahus,” lisas muusik. 

Kuula täispikka intervjuud siit

 

Sarnased artiklid