TOP 10: EFTA GALA kõige stiilsemad staarid ei karda glamuuri ja paljastust

Erlend Štaub

Meisi Volt

Neljapäeval sai glamuurse finaali pidulik EFTA gala, mis tõi punasele vaibale ohtralt kodumaiseid staare, üks stiilsem kui teine. Buduaar valis neist välja kõige-kõigemad. Kas oled meie valikuga nõus?

Kethi Uibomägi

Foto: Sigrid Tamme

Lauljatar Kethi ja tema selgeltnägijast kallim Anzor Odisharia nägid koos punasel vaibal välja tõeliselt glamuursed, moodustades harmoonilise ja edeva koosluse. Kethi läikega Riina Põldroosi kleiti täiendasid silutud šikk soeng ning tume silmameik, lastes kleidil valgusega mängida ning lauljanna ilu rõhutada. Anzor kandis galal talle Eestis spetsiaalselt valmistatud Errieri ülikonda.

Keili Sükijainen

Foto: Erlend Štaub

Telenägu nägi valges minimalistlikus valges kleidis välja tõeliselt kaunis. Hõbedased sillerdavad ehted ja kõrge kontsa ning kandilise ninaga moekad rihmikud muutsid tema välimuse täiuslikuks. Keilil aitas riietuda stilist Maarja Siim. Tema valge keilt ja rihmikud pärinevad brändilt Zara.

Kärt Anvelt

Foto: Erlend Štaub

Ajakirjanik Kärt Anvelt tõestab, et sügise saabumisel ei kao värvid kuhugi, kandes Tanel Veenre värsket loomingut. Üllatavalt ja värskelt mõjuvad kleidi juures kõrvarõngad, mis ühte jooksevad kingade tooniga.

Joel Ostrat abikaasa Theresega

Foto: Sigrid Tamme

Telekokk kandis šikki sinist ruudulist ülikonda, mille juurde sobisid valged tossud suurepäraselt. Tema kaunis kaasa aga lummas pisikeses mustas kleidis, millele lisasid täiuslikkust mustad kandilise ninaga rihmikud ning sillerdav käekott.

Irene Kivi

Foto: Sigrid Tamme

Ajakirjaniku minimalistlik must kleit lõi särama erksinise meigi ning kaunite pikkade blondide juuste taustal. Irene valged kingad aga tõestavad, et valge on uus must – nimelt sobivad valged kingad kokku pea iga outfitiga.

Marta Vaarik

Foto: Sigrid Tamme

Kunstnik Marta Vaariku rõivakomplektid on alati tähelepanuväärsed. Tihti kannavad nad ka mingisugust sõnumit. Seekord valis Vaarik punasele vaibale tossud ning lõheroosa kostüümi, millele lisavad iseloomu tähelepanuväärsed aksessuaarid, julge meik ning sinine juuksetukk.

Maarja-Liis Ilus

Foto: Sigrid Tamme

Lauljanna lummas EFTA laval kõik pilgud tõelise printsessikleidiga, mis lavavalgustite säras sillerdama lõi. Avar dekoltee lisab juurde terake diivalikkust ning roosa toon mõjub värskelt.

Grete Paia

Foto: Sigrid Tamme

Lauljatar saabus galale räppar Pluuto seltsis, kellega tal äsja värske singel välja tuli. Kui laval säras naine sportlikus kostüümis, siis punasele vaibale tõi ta pisut suvist meeleolu, kandes imekaunist oranži kleiti. Moekas toon rõhutab ka suurepäraselt Paia päevitunud jume.

Katri Kats

Foto: Erlend Štaub

Koos Juhani Särglepaga brändi Kiss’n’Thrill loonud Katri Kats oli gala üks unikaalsemaid riietujaid, kandes pihta paljastavat Katrin Aasmaa loomingut. Värskust andsid välimusele veel valged aksessuaarid ning trendikad prillid.

Anita Sibul

Foto: Erlend Štaub

Suunamudija Anita Sibul on luksuslikke kangaste ja siidkleitide armastaja. Tema oranži galakleidi panid elama sinised rihmikud ja erinevat tooni kivikestega kaunistatud keed. Anita galakleit pärineb veebipoest Meshki.